Poľovníkov svet
Kategórie tovaru
Kozmetická sada Poľovnicke zápisky
Číslo produktu:kozmeticka sada
Cena (bez DPH):8,25 €
Cena (s DPH):9,90 €
Počet:
Dostupnosť:skladom
Popis

Darčekové balenie kozmetiky pre poľovníkov a milovníkov prírody. Kozmetický balíček – sprchový gél 200 ml a vlasový šampón 200 ml s olivovým olejom – v netradičnom balení – kniha pre poľovníkov. Po odklopení prednej strany krabičky si môžete prečítať niekoľko krátkych poľovníckych vtipov.

Krémový sprchový gél s olivovým olejom 200 ml. Krémový sprchový gél s olejom z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). Obsahuje kvalitný ošetrujúci kozmetický olivový olej so zjemňujúcimi a lubrikačnými vlastnosťami, ktorý podporuje umývacie schopnosti prípravku a napomáha ochrane pokožky pred vysušovaním a zároveň ju udržuje v hebkom a jemnom stave.

Krémový vlasový šampón s olivovým olejom 200 ml. Krémový vlasový šampón s olejom z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). Jemný prostriedok osobnej hygieny vhodný pre všetky typy vlasov. Obsahuje kvalitný ošetrujúci kozmetický olivový olej so zjemňujúcimi a lubrikačnými vlastnosťami, ktorý podporuje umývacie schopnosti prípravku, napomáha ochrane vlasov a vlasovej pokožky pred vysušovaním a zároveň pokožku udržuje v hebkom a jemnom stave.

Po odklopení prednej strany krabičky si môžete prečítať niekoľko krátkych poľovníckych vtipov.