Poľovníkov svet
Kategórie tovaru
Taška crossbody AREA URBAN Carpath
Číslo produktu:101002388
Cena (bez DPH):16,62 €
Cena (s DPH):19,95 €
Počet:
Dostupnosť:skladom
Popis

Delphin AREA je špičkovo spracovanou sériou tašiek určených pre kaprový rybolov v neopakovateľnom dizajne CARPATH. Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA!

Štýlová crossbody taška, ktorá rozhodne nenechá chladného žiadneho priaznivca CARPATH kamufláže. Vďaka svojím rozmerom je ideálna na uloženie vecí, ktoré je potrebné mať vždy so sebou, ako napríklad peňaženka, mobil, či kľúče. Crossbody URBAN je vyrobená z kvalitného materiálu, odolného voči vonkajším vplyvom. K tomu všetkému je navyše celá taška polstrovaná mäkkou výstelkou, ktorá zaručuje dokonalú ochranu cenných vecí vo vnútri.K ochrane prispieva aj vode odolný a ľahko umývateľný materiál na spodnej strane. Okrem hlavného úložného priestoru sa tu nachádza nenápadné, no veľmi praktické vrecko na zadnej strane ale taktiež menšie vrecko vpredu. Vďaka tomuto vyhotoveniu s viacerými vreckami si môžete jednotlivé veci efektívne podeliť a nevznikne vám tak medzi nimi zbytočný neporiadok.

O komfort počas nosenia sa stará ramenný popruh nastaviteľný v širokej dĺžkovej škále, čím táto crossbody sadne naozaj každému.echnické parametre:
Celkové rozmery: 22x17x8cm
Rozmer predného vrecka: 18x12x2cm
Rozmer zadného vrecka: 15x15cm
Dĺžka popruhu: 80-155 cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.